Skip to content

Zestawy i kosze na drewno

Stawiamy na jakość, bezpieczeństwo i innowacje we wszystkich obszarach naszego działania. Produkty z naszego portfolio powstają w nowoczesnych warunkach. Specjalizujemy się w produkcji rury czarnej i kolan, jednak wachlarz naszych produktów jest bardzo szeroki. Stale inwestujemy w nowe produkty oraz zaawansowane technologie.

Kominek jest tak piękny, gdy tańczy w nim ogień prawda? Stylowe stojaki i kosze na drewno nie tylko doskonale spełnią swoją praktyczną funkcję, ale będą również elementem dekoracyjnym przy Twoim domowym kominku. Dlatego polecamy przeglądnąć całą dostępną kolekcję i wybrać piękny oraz wysokiej jakości zestaw kominkowy, dzięki którym zanurzysz swój salon w przytulnej atmosferze.

Styl i jakość akcesoriów kominkowych

Jeśli szukasz akcesoriów, które są funkcjonalne i jednocześnie atrakcyjne wizualnie, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Bez względu na to, czy masz rustykalny kominek otwarty, czy nowoczesny designerski piecyk, tutaj na pewno znajdziesz odpowiednie zestawy kominkowe i kosze na drewno do swojego salonu w modelu, który odpowiada Twojemu gustowi.

Różnorodne wzornictwo naszych zestawów kominkowych pozwala na idealne wkomponowanie ich w Twoje wnętrze. Ponieważ to akcesorium jest czymś więcej niż tylko funkcjonalnym narzędziem. Dzięki odpowiedniemu wzornictwu stają się estetycznym dodatkiem obok kominka. Zestawy różnią się między sobą stylem, materiałem, kolorem, a także długością elementów. W ten sposób, przy większych kominkach, zawsze można zachować niezbędną bezpieczną odległość od otwartego płomienia. Przy mniejszych kominkach można pracować bardziej precyzyjnie z krótkimi narzędziami paleniskowymi, aby jeszcze dokładniej wyczyścić jego wnętrze.

Zestawy kominkowe: niezbędni towarzysze Twojego piecyka

Zestawy kominkowe nie są tylko dodatkowym udogodnieniem. Dzięki doskonale posegregowanym narzędziom szybciej rozpalisz ogień i jednocześnie oczyścisz kominek do następnego użycia. Dokładne czyszczenie jest niezbędne, jeśli chcesz cieszyć się swoim kominkiem przez długi czas. Z tego powodu funkcjonalne zestawy kominkowe obejmują różnorodne narzędzia. W każdym z trzyczęściowych zestawów znajduje się szczotka, pogrzebacz i szufelka. W skład czteroczęściowego zestawu wchodzi również para szczypiec. Służą one do optymalnego ułożenia polan, tak aby ogień płonął pięknie przez cały wieczór. Za pomocą pogrzebacza można również rozłupać większe płonące polana na mniejsze. Po wygaszeniu ognia można wyczyścić kominek za pomocą praktycznej miotły i szufelki z długim trzonkiem.

Praktyczne kosze na drewno do kominka

Stojaki na drewno są praktyczne nie tylko do transportu lub przechowywania drewna w pomieszczeniach. Służą one również do schludnego przechowywania. Możesz oczywiście ułożyć drewno w stos obok paleniska lub po prostu położyć je na podłodze. Jednakże takie rozwiązanie prowadzi do tego, że brud będzie się zbierać, a następnie roznosić na całą powierzchnię domu. Z drugiej strony ani pokój dzienny, ani kuchnia nie nadają się do przechowywania dużych ilości drewna opałowego, należy więc zadbać o jego regularne dostawy. Z naszymi drewnianymi koszami masz pod ręką wystarczającą ilość drewna na codzienne potrzeby i jesteś dobrze chroniony na każdy chłodny wieczór.

Kosze i stojaki na drewno mogą być również idealnie dopasowane do wybranych zestawów kominkowych. Możesz więc tworzyć zestawy w tej samej stylistyce lub dowolnie komponować różne elementy. W tej kategorii znajdziesz duży wybór koszy: wykonanych z wikliny, metalu lub kutego żelaza z elementami dekoracyjnymi.

ADRES

Targowisko 501, Kłaj