Skip to content
25 latd doświadczenia

Każdy prawdziwy miłośnik grilla, dla którego palenisko w ogrodzie to synonim pysznych posiłków i relaksu w gronie najbliższych, będzie zachwycony produktami, które oferujemy w kategorii paleniska ogrodowe. Znajdują się tutaj bowiem zarówno akcesoria do grillowania, takie jak deski, noże, szpachelki, łopatki, szczypce i widelce czy skórzane fartuchy, jak i nowoczesne oraz urzekające pod względem swojego designu i funkcjonalności urządzenia do grilowania na świeżym powietrzu.

Grille z paleniskiem

Przepiękne grille z paleniskiem Artiss o nowoczesnej i przemyślanej konstrukcji to innowacyjne paleniska ogrodowe, które pozwalają na przyrządzenie przepysznych potraw z grilla, a przy tym prezentują się naprawdę zjawiskowo! Wykonane są z wysokiej jakości materiałów z dbałością o najmniejszy detal, co wynosi grillowanie na zupełnie nowy poziom przyjemności!

Palenisko-grill ogrodowy

Dostępne w ofercie Parkanex palenisko-grill ogrodowy Artiss to naprawdę wszechstronne urządzenie, które umożliwia wygodne grillowanie. Jego przemyślana budowa, którą można dodatkowo spersonalizować, poprzez indywidualne dopasowanie ostatecznego kształtu paleniska do swoich potrzeb, umożliwia przyrządzanie różnego rodzaju dań. Palenisko-grill ogrodowy posiada wszystkie konieczne atesty oraz certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Wysoka jakość, funkcjonalność i świetny design sprawiają, że urządzenia te są szeroko stosowane w branży HoReCa, jako stylowe grille ogrodowe.

Meble i ławki ogrodowe

Komfort grillowania i spożywania pysznych potraw na świeżym powietrzu zwiększą meble i ławki ogrodowe Artiss, które także znajdują się w naszym asortymencie. Przy czym są to produkty niezwykle stylowe i wygodne, wykonane z solidnych materiałów. Korzystając z naszej oferty, możesz stworzyć wspaniałą przestrzeń do grillowania, gdzie każdy przygotowany posiłek będzie prawdziwą przyjemnością!

ADRES

Targowisko 501, Kłaj