Skip to content
baner

Każda instalacja kominkowa musi mieć zapewnione sprawne i szczelne odprowadzenie spalin. W tym przypadku rury i kolana Parkanex są gwarancją bezpieczeństwa i niezawodności. Rury spalinowe przeznaczone do odprowadzania spalin z pieców i wkładów kominkowych oraz pozostałe elementy przyłączeniowe, takie jak kolano, rozeta czy giętkie przewody kominkowe, które są dostępne w naszej ofercie, to produkty wysokiej jakości, wykonane z olbrzymią precyzją i starannością. Są to tym samym nowoczesne materiały do odprowadzania spalin z pieców i wkładów kominkowych opalanych drewnem.

Kolana Parkanex rura i odprowadzanie spalin

Elementy odprowadzania spalin, takie jak kolana Parkanex i rury Parkanex to szeroki asortyment, obejmujący produkty o różnych rozmiarach i konstrukcji. W naszej ofercie dostępne są rury i kolana Parkanex pokryte farbą żaroodporną w kolorze czarnym. Kolana dostępne są w kilku wersjach – kolano segmentowe 90°, kolano 45 ° czy uniwersalne 4 segmentowe kolano nastawne. Do wyboru są różne średnice kolan, jak i rur. Wchodzące w skład systemu rury Parkanex odznaczają się zróżnicowaną długością – np. rura 25 cm, 50 cm czy rura 100 cm. Oferujemy także sety, trójniki i redukcje, radiatory, rozety, wkładki, przejścia do kominów ceramicznych, złączki i obejmy oraz wszystkie pozostałe akcesoria niezbędne dla prawidłowego montażu systemu odprowadzania spalin.

Jak dopasować rury i kolana Parkanex do swojej instalacji?

Systemy odprowadzania spalin Parkanex dostępne w naszej ofercie, gwarantują pełną szczelność, a tym samym bezpieczeństwo. Są wyposażone w wygodne rewizje, które ułatwiają utrzymanie systemu odprowadzania spalin w idealnym stanie. Ważne jest jednak to, aby zarówno rury spalinowe, jak i kolana i pozostałe elementy systemu odprowadzania spalin były do siebie w pełni dopasowane i odpowiednio ze sobą połączone. W razie problemów z wyborem konkretnego systemu przyłączy, zapraszamy do kontaktu!

25 latd doświadczenia

ADRES

Targowisko 501, Kłaj