Skip to content

O NAS

Krajowy dział handlowy

Krajowy dział handlowy

dzial_handlowy_eu

Europejski dział handlowy

Parkanex – o firmie

25 lat dodświadczenia
25 lat doświadczenia

Grupa Parkanex istnieje już od 1996 roku. Z początku głównym obszarem działania firmy Parkanex była produkcja ogrodzeń oraz mebli ogrodowych, jednak już w 1997 roku rozpoczęliśmy dynamiczny rozwój w branży kominkowej. Wszystko zaczęło się od współpracy z austriacką firmą BERTRAMS – producentem rur i kolan do systemów kominowych. Bardzo szybko zaczęliśmy poszerzać ofertę produktową z branży kominkowej, aby w końcu móc zaoferować naszym klientom w pełni kompleksowy asortyment.

Dzisiaj produkty Parkanex to nie tylko wysokiej jakości przewody kominowe – w tym rury i kolana Parkanex, ale także wkłady kominkowe, których firma Parkanex jest producentem, biokominki, izolacje kominkowe oraz szereg akcesoriów kominkowych i urządzeń pozwalających stworzyć bezpieczną i nowoczesną instalację kominkową. To jednak nie wszystko, ponieważ oferta firmy Parkanex obejmuje także piece wolnostojące, obudowy kominkowe oraz paleniska-grille ogrodowe.

Parkanex jest firmą, która stawia na jak najlepszy kontakt z klientem, oferując niezwykle duże przestrzenie ekspozycyjne, umożliwiające dokładne zapoznanie się z dostępną ofertą. Ponad 25-letnie doświadczenie Parkanex w branży zduńskiej i kominkowej pozwala zaoferować naszym klientom wysokiej jakości produkty, które charakteryzują się innowacyjnością, funkcjonalnością i ciekawym designem.

Co ważne, firma Parkanex jest nie tylko dystrybutorem sprzętu kominkowego czy producentem rur i kolan oraz wkładów kominkowych. Wszystkie produkty Parkanex można zakupić w stworzonej przez firmę sieci salonów kominkowych Galeria Kominków. Ponadto nasz asortyment jest często wybierany przez kominiarzy, zdunów oraz profesjonalnych instalatorów. Znajduje się on również na stanie wielu znanych sklepów budowlanych, takich jak np. Castorama, OBI czy Leroy Merlin i PSB Mrówka. Parkanex prowadzi również sprzedaż nie tylko stacjonarną, ale także online poprzez swój sklep internetowy Galeria Kominków.
Zapraszamy!

25 latd doświadczenia
parkanex

ADRES

Targowisko 501, Kłaj