Skip to content

Artiss

25 latd doświadczenia

Kochamy nowoczesny design, dlatego produkujemy ekskluzywne paleniska ogrodowe Artiss.

Stworzyliśmy produkt wyjątkowy, który dostarcza niesamowitych doznań kulinarnych i staje się sztuką gotowania i grillowania. To nie samo grillowanie, to filozofia grillowania. Paleniska są produkowane w Polsce, z najwyższej jakości blachy, z największą dbałością o szczegóły, ale co najważniejsze z myślą o naszych klientach.

Palenisko można spersonalizować według uznania, wszystkie części są wymienne, mają kilka kształtów i kolorów – w zależności od gustu i potrzeb, można stworzyć swój wymarzony grill.

baner

Paleniska i grille ogrodowe Artiss – sztuka gotowania w nowym wymiarze

Paleniska i grille ogrodowe Artiss to urządzenia łączące w sobie dwie funkcje: grillowania oraz gotowania na świeżym powietrzu, wykorzystując w tym celu naturalne drewno zamiast węgla czy brykietu. Większość oferowanych modeli posiada opcję wyboru rodzaju płyty grzewczej, rusztu z otworem na wok i rusztu z nóżkami, stawiając na stal węglową lub stal szlachetną (nierdzewną – spożywczą). Takie rozwiązania dają możliwość przyrządzania dań zarówno na płycie grzewczej, jak i na ruszcie umieszczonym bezpośrednio nad misą ogniową, w tym samym czasie! Przygotowywanie kilku potraw na raz, szybko i wydajnie stanie się więc realne, a zadowolenie gości ze sprawnej obsługi bezcenne.

Grille z paleniskiem marki Artiss to nowoczesne urządzenia produkowane w różnorodnych wariantach palenisk w zakresie tak wymiarów, jak i wzorów, a wymienność całego systemu Artiss daje możliwość jego przyszłej rozbudowy czy pełnej personalizacji produktu pod indywidulane wymogi użytkowników. Co więcej, stylowe paleniska ogrodowe posiadają wymagane atesty i certyfikaty na materiały, z których są wykonane, dzięki czemu użytkownicy mogą czuć się bezpiecznie przyrządzając na nich różnorodne potrawy. Bez wątpienia paleniska do ogrodu marki Artiss znajdą swoje szerokie zastosowanie nie tylko na użytek osób prywatnych, ale także restauracji czy hoteli, urozmaicając każdą imprezę i kuchnię! 

Meble i ławki ogrodowe kompatybilne z całym system Artiss 

Dbając o wysokie walory estetyczne i kompatybilność całego systemu Artiss, w naszej ofercie produktowej odnaleźć można również meble i ławki ogrodowe, utrzymane w tej samej stylistyce co paleniska ogrodowe, dzięki czemu bez wysiłku można skompletować idealnie zharmonizowany zestaw ogrodowy, co bez wątpienia docenią esteci. Warto również dodać, że oferowane przez nas meble i ławki ogrodowe to artykuły o nietuzinkowym designie, nowoczesnym wzornictwie, wysokiej estetyce oraz praktycznej funkcjonalności, co w połączeniu z wysoką jakością i trwałością użytych materiałów sprawia, że są to produkty idealne do aranżacji nie tylko przydomowych ogrodów i tarasów, ale także tzw. „ogródków letnich” tworzonych przy lokalach usługowych, jak restauracje, puby czy hotele. Wysokiej jakości blacha i naturalne drewno, czyli surowce używane do produkcji mebli i ławek ogrodowych Artiss, to materiały odporne na uszkodzenia mechaniczne czy zarysowania, dzięki czemu ogrodowe wyposażenie na długi czas zachowa swój estetyczny wygląd, ciesząc oko użytkowników. 

Akcesoria do grillowania Artiss – funkcjonalność i estetyka w jednym 

Akcesoria do grillowania marki Artiss to produkty stworzone z myślą o dopełnieniu wyposażenia palenisk ogrodowych. Ich głównym zadaniem jest ułatwienie przyrządzania różnorodnych dań, a także ochrona kucharza przed oparzeniami a urządzeń przed zabrudzeniem.  Oczywiście wszystkie oferowane akcesoria do grillowania utrzymane są w podobnym stylu, dzięki czemu wysoka estetyka całego systemu Artiss zachwyci każdego, nawet najbardziej wymagającego gościa. 

ADRES

Targowisko 501, Kłaj