Skip to content

Uniflam

WKŁADY KOMINKOWE UNIFLAM

Jesteśmy producentem biokominków oraz najwyższej klasy wkładów marki Uniflam, spełniających wszelkie założenia ekoprojektu.

Szeroka gama wkładów kominkowych Uniflam zaspokoi nawet najbardziej wyszukane gusta naszych Klientów. Urządzenia wpisują się zarówno w aktualne trendy dotyczące wzornictwa jak i w style klasyczne a nawet retro. Dzisiejsza funkcjonalność wkładów kominkowych zapewnia ogromne możliwości uzyskania energii cieplnej.

W naszej ofercie znajdują się kominki wykonane w całości z żeliwa czyli materiału świetnie magazynującego i długo oddającego ciepło jak i zaawansowane konstrukcje wykonane ze stali uzupełnionej wysokiej jakości szamotem. Wkłady zostały opracowane z uwagą nie tylko na detale wizualne ale także konstrukcyjne.

Wdrożone rozwiązania m.in. układy wymienników, deflektory wermikulitowe, systemy dopalania spalin, doprowadzenie powietrza, jego obieg w palenisku oraz możliwość regulacji, wysokie ożebrowanie korpusu sprawiają, że wkłady uzyskują wysoką sprawność, co przekłada się na mniejsze zużycie drewna.

ADRES

Targowisko 501, Kłaj