Skip to content

Jednym z ciekawych rozwiązań nie tylko grzewczych, ale również dekoracyjnych, są bez wątpienia piece wolnostojące, czyli tzw. kozy. W ofercie Parkanex znajduje się niezwykle bogata oferta tego typu produktów, w której dostępne są piece wolnostojące o nowoczesnej konstrukcji, odznaczające się wysoką sprawnością grzewczą, zróżnicowaną mocą i niezwykle ciekawym wzornictwem. Przy czym są to wysokiej jakości produkty, jednak nie ma w tym nic dziwnego, skoro producent pieców wolnostojących dostępnych w naszym sklepie – firma Invicta, jest europejskim liderem w produkcji trwałych, stylowych i niezwykle funkcjonalnych pieców wolno stojących oraz żeliwnych wkładów kominkowych.

Żeliwne piece wolnostojące

Dlaczego warto postawić na żeliwne piece wolnostojące? Przede wszystkim trzeba zauważyć, że nasza oferta pieców wolnostojących jest nie tylko bardzo bogata, ale także niezwykle zróżnicowana. Znaleźć w niej można zarówno nowoczesne piece wolnostojące o designie minimalistycznym lub klasycznym, jak i kozy o designie inspirowanym vintage czy art deco. Na uwagę zasługują również piece o ultranowoczesnym wzornictwie, odznaczające się bardzo oryginalnymi kształtami, które wyglądają niezwykle spektakularnie. Poza tym zaznaczyć trzeba, że piece żeliwne wolnostojące w niektórych przypadkach mogą być opalane nie tylko drewnem, ale także pelletem. Przy czym posiadają one świetne właściwości akumulacyjne ciepła.

Piece kozy – funkcjonalnie i stylowo!

Współczesne modele pieców wolnostojących typu koza to niezwykle stylowe i nowoczesne urządzenia o niezwykle zróżnicowanym designie, które stanowią często jeden z istotnych elementów aranżacyjnych wnętrza. Przy czym tego typu piec wolno stojący pod względem swojej funkcjonalności nie odbiega od tradycyjnych wkładów kominkowych, dla których kozy stanowią atrakcyjną alternatywę. Żeliwne piece wolnostojące są odlewane, dlatego mogą mieć nawet najbardziej fantazyjne kształty. Dzięki temu są one nie tylko bardzo praktycznym rozwiązaniem grzewczym, ale także wyjątkowo oryginalną dekoracją. Nie dziwi zatem, że w ostatnich latach bardzo wzrosło zainteresowanie tego typu piecami. Jeśli jeszcze do tego dodamy certyfikaty ekologiczne, to zyskujemy świetny sposób na źródło ciepła i ciekawą aranżację przestrzeni

ADRES

Targowisko 501, Kłaj