Skip to content

Galeria Kominków

25 latd doświadczenia

Prowadzimy sieć sklepów z kompleksową ofertą w branży kominkowej skierowaną zarówno do detalistów jak i hurtowników. Każdego dnia tysiące osób korzysta z naszych produktów.

Nasza firma to kompleksowy, globalny łańcuch wartości. Produkujemy najwyższej jakości produkty z branży kominkowej, a także współpracujemy z najlepszymi dostawcami w Europie z tej dziedziny, tak by sprostać wymaganiom naszych klientów.

Dostarczamy do tysięcy klientów detalicznych, do hurtowników w całej Europie, a także do dużych i mniejszych sieci.

parkanex

Galeria Kominków – nowoczesny sklep dbający o komfort klientów 

Galeria Kominków to sieć salonów kominkowych stworzonych w 2008 roku przez firmę Parkanex. Nawiązana współpraca opiera się na zasadach franczyzy, pozwalając skupiać w jednym gronie już ponad 100 placówek na terenie całego kraju, najczęściej rodzinne przedsiębiorstwa z długoletnim doświadczeniem w branży kominkowej czy zduńskiej. Największy pasaż ekspozycyjny o powierzchni 500 m2 znajduje się w Targowisku koło Krakowa, czyli w głównej bazie magazynowej firmy Parkanex. Od początku istnienia Galeria Kominków stara się realizować koncepcję „przyjaznego sklepu” likwidując obyczajowe bariery na linii klient-sprzedawca-produkt, powiększając przestrzeń na przestronną ekspozycję i komfortowe przemieszczanie się po obiekcie, jak również atrakcyjny poziom cen sprzedaży czy poszerzonych zakres dodatkowych usług. Co więcej, Galeria Kominków to nie tylko stacjonarne salony zlokalizowane w całej Polsce, ale także wygodna sprzedaż internetowa całego asortymentu produktowego, zarówno w formie detalicznej, jak i hurtowej. 

Sklep z wkładami kominkowymi i nie tylko …

Galeria Kominków jako flagowa sieć sklepów stacjonarnych i sprzedaży online firmy Parkanex, oferuje wysokiej jakości przewody kominowe, w tym sztandarowe rury i kolana Parkanex – na których w latach 90. firma oparła swoją działalność, zyskując renomę i rozgłos. Dzisiaj oferta produktowa Galerii Kominków jest o wiele szersza, a nasi Klienci mogą u nas zakupić m.in.: 

• wkłady kominkowe,

• kratki kominkowe,

• biokominki,

• piece wolnostojące,

• izolacje do kominków,

• akcesoria kominkowe,

• materiały do dystrybucji gorącego powietrza,

• paleniska ogrodowe, 

• zestawy i kosze na drewno. 

Jako wieloletni producent przyłączy kominowych i akcesoriów oraz producent wkładów kominkowych doskonale wiemy, jakie produkty są potrzebne, aby sprawnie i szybko zamontować całą aparaturę. Dlatego w naszych sklepach stacjonarnych, jak i online bez problemu wyposażyć można się we wszystkie niezbędne urządzenia i akcesoria zarówno rodzimej produkcji firmy Parkanex, jak i pochodzące od czołowych europejskich producentów, pozwalające stworzyć nowoczesną i co ważniejsze, bezpieczną instalację kominkową! 

Polski producent rur i kolan do odprowadzania spalin z kominków i pieców dbający o środowisko naturalne 

Warto wspomnieć, że Galeria Kominków to również sklep z biokominkami, których popularność zyskuje na znaczeniu zwłaszcza wśród właścicieli domów czy mieszkań, w których nie można zainstalować tradycyjnego kominka, a także zwolenników ekologicznych rozwiązań. Nowoczesne biokominki UNIFLAM to zatem prośrodowiskowa, estetyczna, a także funkcjonalna propozycja dla osób, które cenią sobie przytulny klimat w domowych pomieszczeniach. 

Nie sposób również nie wspomnieć, że dostępne w ofercie Galerii Kominków wkłady kominkowe i piece wolnostojące spełniają restrykcyjne wymogi unijnej dyrektywy „Ekoprojekt”, obowiązującej od stycznia 2022 roku, co oznacza, że niniejsze produkty są w pełni ekologiczne, wydajne i ekonomiczne. W sklepach Galeria Kominków tego typu towary oznaczone są zieloną naklejką z napisem „eco”. 

Usługi sprzedażowe świadczone przez Galerię Kominków od lat stoją na najwyższym poziomie, czego najlepszym dowodem jest stale powiększająca się lista zarówno detalicznych, jak i hurtowych odbiorców, a także branżowe nagrody i wyróżnienia. 

 

ADRES

Targowisko 501, Kłaj